Alfama, Castelo I Graęa – bary i kluby

Ba r da Graęa, Trav. da Pe reira 43, na wscluid od Largo da Graęa. W bnize organizowane są koncerty muzyki na żywo, przedstawienia teatralne i pokazy. Oferuje duży wybór piw belgijskich. Czynny pn,-sb,

Chapitô, Costa do Casîelo 1/7, Centrum multimedialne, na które oprócz baru na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na rzekę, składa się też studio nagrań, namiot cyrkowy, sale wystaw, niewielki teatr, restauracja i wyróżniający się surrealistyczną dekoracją bar na parterze. Popularne miejsce spotkań młodzieży, wstęp wolny. Czynne pn.-sb. 9.00-15.00 i 16.00-2.00.

Cnsta do Castelo, Calçada dn Marqués de Tañeos IB, przy skrzyżowaniu z Costa do Castelo. Słoneczna kawiarnia z tarasem na dachu. Duży wybór koktajli, brazylijskie rytmy i muzyka jazztwa. Mieści się tu również restauracja: bar czynny do 2.00. Czynne wt.-nd. tshoęo. Ruado Vigário 10. Przytulny szynk, któremu uroku dodają antyki i azulejos. Czynny pn.- sb. do 2.00.

Graęa Esplanado. Caracol da Graęa. Bar z tarasem poniżej Mirndouro da Graęa. Piękne widoki i porywająca do tańca muzyka. Czynny do 2,00.

Sua Excelencia O Marqués, Largo Marqués do Lavradio. Mroczny bar z muzyką rockową, schowany przy niewielkim placu za katedrą. Wieczorami często koncerty muzyki na żywo. Pomimo niezbyt dogodnego usytuowania cieszy się duża popularnością.

Tradicional, Rua Afonso de Albuquerque 4. Co wieczór od 23.00 występy portugalskich piosenkarzy. Duży wybór drinków, w tym najmocniejszych wódek regionalnych. Czynny codz. do 2.00, w pt. i sb, do 4.00, nd. nieczynny.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>