Alfama i zamek

Wszystkie wymienione, poniżej hotele i pensjonaty zaznaczone si¡ na mapie Alfamy i okolic zamku (s. 64). Albergaría Scnhora dn Monte, Calęada do Monte 39 (»8866002). Wygodny, nowoczesny, pięknie położony hotel ze wspaniałymi widokami na zamek i klasztor Grnęti z pokoi po stronie południowej, W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Przed hotelem znajduje się parking, a w pobliżu też przystanek tramwajowy (#28). .

Pensáo Beira-Mar, Largo do Terreíro do Trigo 16 (»8871528). Pensjonat położony u podnóża Alfamy, 10-15 min spacerem na wschód wzdłuż zatoki. Sympatyczny właściciel wynajmuje niedrogie pokoje, niektóre z balkonami, wychodzącymi na główną ulicę. Wspólne prysznice i toalety. -@.

Pensao Ninho das Agirías, Costa do Castelo 74 (»8867000), Pięknie usytuowany pensjonat, otoczony tarasowym ogrodem rozciągającym się przy okalającej zamek ulicy. Należy iść w górę po schodach i minąć klatki dla ptaków. Pokoje są słoneczne i jasne, za to obsługa pozostawią wiele do życzenia, Wskazana wcześniejsza rezerwacja. ©.

Pensáo San Joño de Prsęa, Rua Sao Joño de Praęa 97/11 (»8862591). Świeżo odnowiony budynek z żelaznymi balkonikami od strony ulicy, położony poniżej katedry. Oferuje ładne, czyste i zaciszne pokoje. Za śniadanie trzeba dodatkowo zapłacić 200 esc. ©.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>