Bary i życie nocne w Cascais

Życie nocne w Cascais toczy się w pubach, barach i kawiarniach przy Rua Frederico Arou- ca. Bardziej ożywiona atmosfera panuje jednak na Largo Luiz de Camóes. gdzie dochodzi się schodami prowadzącymi na zachód od głównej alei. W ciągu dnia można tu z powodzeniem szukać cienia lub napić się drinka w jednym z wielu miłych (i niedrogich) lokali, nie słynących jednak z dobrych posiłków. W letnie wieczory z otwartych na oścież drzwi barów dochodzi muzyka, przy dźwiękach której można się bawić do 2.00, również na placu, gdzie „wstawieni” lizbończycy i turyści tańczą, śpiewając i wykrzykując w takich tonacjach, o jakie na trzeźwo by się nawet nic podejrzewali.

Bełhuerguer, Trav. do Viseonde de Luz 2(1. Hamburgery i muzyka rockowa rodem z Ameryki. Najhardziej ożywiona atmosfera panuje w piątki i soboty. Chequers. Largo Luiz de Camóes. Miła atmosfera, zwłaszcza przy porywającej do tańca muzyce. Coconuts, Hotel Nau. Rua Dra. Iracy Doyle. Letnia dyskoteka odwiedzana przez miejscową młodzież i lubiących poszaleć turystów. Parkiet do tańca pod gołym niebem i z widokiem na morze. Duke of Wellington. Rua Frederico Arouca 32. Jeden z kilku miejscowych pubów w stylu angielskim. Podaje się tu importowane piwa, cream wa i angielskie pieczenie.

John Buli, Praęa Casta Pinto 32. Ttok panuje lu już od popołudnia. Można zamówić gorące posiłki. Music Bar, Largo da Praia da Rainha. Bar z ogródkiem, z którego wspaniale widać morze. Treffpunkt, Rua Afonso Sanches 36. Mila klientela, głośna muzyka, drogie drinki i napis w pięciu językach: „Przy wyjściu zachowaj spokój”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>