DYSKOTEKI, KLUBY I BARY DLA HDMOSEKSUALISTÓW W LIZBONIE CZ. II

Dota dc Santo, Cais de Santo Amaro. Kawiarnia na wolnym powietrzu w której tłoczno robi się dopiero późno wieczorem. Czynna wt.-nd, do 2.00,

Gringo’s. Avda. 24 de Julho 11611K,Tcksiuwkomeksykański Harz restauracja, których atmosferę tworzą pastelowe kolory ciekawej dekoracji i odpowiednia muzyka. Restauracja otwarta do 1.00, bar do 4.00.Czynne pn.-sh.

Kapitał. Avda. 24 de Jullio 68. Jedno z najpopularniejszych miejsc w Lizbonie. Na trzypoziomowym parkiecie świetnie bawią się ubrani w jiLskrawe stroje miłośnicy techno, których stać na drugie drinki. Bramkarze skrupulatnie selekcjonują klientelę. Atrakcją jest urządzony na dachu wspaniały taras. Czynne co najmniej do 5.30 (sb. i pn. do 4.00).

Kremlin, Escadinhas da Praia 5. Kolejny popularny lokal nocny, przyciągający głównie tłumy młodych lizbończyków. Najlepiej przyjść lu przed 2.00, co jeszcze nie znaczy, że wejdzie się do środka, gdyż bramkarze są tu nieubłagani. Czynny wl„ czw.-sb. do 7.00.

Metalúrgica, Avda. 24 de Julho 110. Nieco tańszy od większości lokali nocnych. Pogodnie nastawieni do życia ludzie przychodzą tu posłuchać muzyki pop. blues i soul. Czynny do 4.00.

Plateau, Escadinhas da Praia 3-7. Odnowiony klub, w którym rozbrzmiewa muzyka rockowa, pop oraz muzyka hinduska. Niegdyś był to najpopularniejszy bar w okolicy. Czynny wt.-sh. do 6.00.

Trifásica. Avda. 24 de Julho 66. Młodzieżowa restauracja z barem. Podaje się tu hamburgery i pizze. Przy dźwiękach rockłn-rolta można zagrać w bilard. Latem stoliki na zewnątrz. Lokal czynny do 4.Ü0.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>