Lapa i Alcántara dla homoseksualistów

El Salsero. Rua de Buenos Aires 31B. Lokal o wystroju indiańskiego pueblo: meksykańskie potrawy i napoje orziz wiele innych atrakcji. Czynny pn.-sb. do 2.00. Parodia. Rúa do Patrocino 2GB. Spokojny, fantazyjnie urządzony bar, będący świetnym miejscem na napicie się wieczornego drinka. Czynny pn.-sh. do 2.00.

Stones, Rúa do Olival 1. Nazwa mówi sama za siebie – świetna muzyka z lat 60. i 70. Doskonała zabawa przy drogich drinkach. Lokal czynny do 4.00. Alcántara Café. Rua Maria Luisa Huiste in 15. Pod względem wystroju i klienteli jedna z najlepszych haro-restauracji w Lizbonie. Jednak ze względu na wysokie eeny większość ludzi poprzestaje na jednym drinku i udaje się na tańce do pobliskiego Alcántara-Mar. Restauracja czynna do 1,00, bar do 5.00.

Alcántara-Mar. Rua Cozinha Económica 11. Ogromny klub z muzyką house i techno, odwiedzany przez yuppies. Na wystrój składają się świeczniki, kandelabry i stylowe wiejskie meble. Świetnie prosperują mieszczące się na zewnątrz budki z praekąskami – Solik ile Alcántara. Czynny śr.-nd. llanana-Pnwer, Rua de Cascáis 51-53. Odstręcząjąco zamożna klientela słucha lu trudnej do zdefiniowania muzyki (od salsy po techno). Warto zajrzeć tu choćby ze względu na wystrój baru i restauracji. Kilka raz.y w tygodniu występy muzyków na żywo. Czynne wt.-nd. do 4.00.

Ilcnzina, Trav. Teiseira Junior 6. W eleganckim wnętrzu rozbrzmiewa podrywająca do tańca muzyka różnego rodzaju (od techno po bita HI.). Czynne wt.-nd. Gartejo, Avda. da Ceuta 38-4R. Bardzo popularny bar z częstymi występami muzyków na żywo. W środy wieczorem można posłuchać muzyki rockowej. Czynny pn.-sh. do 4.00.

Pilton. Rua do Alvito 11). Zabawa przy dźwiękach disco. Czynne do 4.00. Ruck Une, Rua das Fontainhas 86. Rock and roli w niewielkim barze, wolnym od tłoku. Lokal czynny do fi.OO,

Cais da Princesa, Cais da Princesa, przy molo, niedaleko Torre de Belem. Bar urządzony na starej lodzi, czynny wt.-nd. do 2.00. T-Clube, Edificio Espelho de Agua, Avenida Brasilia. Drogi i nieco pretensjonalny klub, popularny głównie wśród trzydziestolatków. Występy muzyków na żywo. oprócz tego muzyka house oraz przeboje lal 70. i 80. Wysokie ceny drinków, a do środka wpuszczani są tytko posiadacze kart członkowskich. Jeśli sprawiasz wrażenie wystarczająco zamożnej osoby, może uda ci się jednak zmylić uw agę bram karzy. Atrakcją jest piękny taras, wychodzący na rzekę. Klub czynny pn.-sb. do 4.00.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>