Muzyka afrykańska w Lizbonie

Kandawlo, Centro Comercial Calendoscópio. Campo Grancie («7594293). Jeden z najbardziej ożywionych klubów afrykańskich w mieście. Występy muzyków na żywo, dyskoteki i dość wysokie opłaty za wstęp. Czynny codz. oprócz wt.

Knssunguila Rua dos Lusíadas 5, Alcántara («3633590). Ekskluzywny klub. w którym w poniedziałkowe wieczory odbywają się koncerty na żywo. W pozostafe dni dyskoteki i inne szaleństwa. Czynny codz. do 6.00.

Lontra, Rua de Sao Bento 157. Górne Miasto («3691083). Codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, koncerty muzyki afrykańskiej na żywo. Najlepiej przyjść tu po północy. Monte Cara, Rua do Sol ao Rato. w pobliżu Largo do Rato, Rato («8685841), Warto tu przyjść ze względu na wyjątkowo sympatyczną atmosferę i tańce trwające aż do 6.30. Przeważa muzyka disco, rzadko koncerty na żywo (głównie zespołów z Cabo Verde), Restauracja na parterze oferuje smakołyki z Cabo Verde,

Ritz Club, Rua da Gloria 57 (346591)8). Największy w mieście klub afrykański, zajmujący budynek po niegdysiejszym domu publicznym i rewii. Oddalony o jedną przecznicę na zachód od Avenida daLiberdade. Panuje tu wspaniała atmosfera. Klub posiada własny zespól z Cabo Verde, czasami odbywają się koncerty bardziej znanych artystów. Czynny pn.-sb.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>