Rossio i Praęa da Figueira – kontynuacja

Pciisüo Coimhra v Madrid, Praęa da Figueira 3/1II (»3421760). W miarę ładny, choć nieco zaniedbany pensjonat, usytuowany tuż nad Pitsłclaiia Sulęa. Z wychodzących na ulicę pokoi (niestety hałas uliczny bardzo daje się we znaki) rozciągają się przepiękne widoki na Rossio i Praęa da Figueira. Pokoje wyposażone są w prysznice łub łazienki, w każdym znajduje się telewizor. Najlepszy spośród pensjonatów przy Praęa da Figueira.

Pen sio Estaęfio Central, Calęada do Carmo 17/11 (»3423308), Usytuowany od strony dworca w Rossio: należy przejść .schodami w górę i kierować się ulicą na lewo. Małe i zaniedbane pokoje o cenach dostosowanych do ich standardu, (D,

Pcnsao Ibérica. Praęa da Figueira 10/11 (»8867026). Centralnie położony pensjonat z dużą ilo ścią miejsc noclegowych. Trochę zniechęca ich niezbyt wysoki standard, mrok panujący w pokojach i kiczowaty wystrój pensjonatu. Pokoje od strony placu są dużo lepsze, trzeba jednak przywyknąć do hałasu dochodzącego z ulic. (§>-(5).

Residencial Mcmtepucz, Rua Dom Duarte 2/IV (»8875740). Sympatyczni właściciele rodem z Mozambiku wynajmują duże, czyste pokoje z umywalkami i piwnicami: niektóre pokoje mają balkony wychodzące na Praęa da Figueira. Goście mogą korzystać z kuchni i lodówki. ¡D, Residencia do Snl, Praęa Dom Pedro IV 54J (»3422511). Usytuowany w pobliżu dworca, naprzeciw Teatru Narodowego: pokoje z widokiem na Rossio. Ujemną stroną tego miejsca jest dochodzący z zewnątrz hałas. <3>.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>